Nova objava - link na forum

Još jedan odličan CMS koji odlikuje elegancijom i jednostavnošću.
3 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Nova objava - link na forum

PostPostao/la Hrky » 05 stu 2015, 00:22

Ne znam jel ovako što uopće postoji, ne znam ni pod kojim bi to imenom tražio, ali treba mi nešto tipa ovoga što ću sada probati opisati.

Znači, kada dodajem novu objavu na portal, htio bih da imam gotovo sve opcije kao kod normalne objave, htio bih da stavim naslov, featured image i neki sažetak (excerpt), ali kad objavim taj post da klik na naziv posta vodi na drugu lokaciju, npr. na forum.

Znači, sve kao kod normalne objave samo mi ne treba tijelo posta jer se tekst neće čitati na portalu (niti ću ga napisati), već da ima sve gore navedene opcije, ali da klik na naziv objave vodi tipa na forum ili na bilo koju drugu lokaciju koju ja odredim.

Ne znam uopće postoji li takvo što, zato vas pitam.

Re: Nova objava - link na forum

PostPostao/la Jasko » 05 stu 2015, 10:54

Nisam bas dobar sa WP-om ali trebalo bi to bit moguce. Bar da postavis u clanaku redirect na forum. Tako da se u sustini ootvori clanak ali posto se odmah pokrene redirect to posjetilac nebi trebao primjetit i u konacnici je otvoren forum a ne clanak.

Ipak malo poznajem mogucnosti tog cms-a da bi dao konkretan savjet.

Pozz
Postoji 10 vrsta ljudi na zemlji. Oni koji razumiju binarni sistem i oni koji ga ne razumiju!
Posjetite moj YouTube kanal za gledanje za programiranje i druge teme oko računara.

PostPostao/la Armin » 06 stu 2015, 09:49

Vjerovatno ima plugin koji to omogućava.
"Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje"
Nikola Tesla

PostPostao/la nemesis » 11 stu 2015, 13:18

ako sam dobro razumio ti ovo trazis

3 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.