Windows Erori

Podijelite novosti o modernim softverima u ovoj kategoriji.
Pravila foruma
Izbjegavajte postavljati ilegalne linkove za programe koji su zaštićeni autorskim pravima (Warez, torrent, etc.)
8 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Windows Erori

PostPostao/la stale96 » 28 ruj 2013, 20:36

Pozdrav svima, novi sam na forumu pa ne znam gde da pisem temu jer sve je vezano za neki program pa sada vo da vam objasnim u cemu je kod mene problem. Problem je sto imam neki bug ili nesto sto mi flesira da li je to bios ili je to windows (na sta mislim da nije) ili nesto trece. bilo koji sistem da instliram na kompu zabranjene su mi neke stvari iako ih ja nisam zabanio kao sto su kada pretisnem ctrl+alt+delate pise da Task Menager Has been disabled by computer administrator, onda nesto kad instliram bilo sta izbaci ereor da registri su zabranjeni od administratora i sve tako ne znam kako da popravim to. ima li ko da mi pomogne?

Re: Windows Erori

PostPostao/la gagiD » 28 ruj 2013, 20:52

Ja ne mislim da je do biosa jer nema bios nista sa Task Menager-om i sl. stvarima.

A ako ti pise Task Menager Has been disabled by computer administrator , onda si verovatno ti to uradio.

PostPostao/la Armin » 29 ruj 2013, 11:49

Ako nisi neki veliki ljubitelj igrica, instaliraj Ubuntu (Linux) i nećeš imat takvih problema.
"Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje"
Nikola Tesla

PostPostao/la nemesis » 29 ruj 2013, 13:45

koji windows je u pitanju?

PostPostao/la stale96 » 29 ruj 2013, 16:49

u pitanju je windows xp service pack 3 i to se desava bilo koji sistem da podignem pa cak i na win 7 win 8 nisam instaliraodo sad ali isto je i na win 7 i na xp.

PostPostao/la nemesis » 29 ruj 2013, 20:14

hmmm, ne ispavni su ti ti sistemi ocigledno mada ne mora da znaci, skini neki drugi sistem, xp ili win7,sta god, i vidi da prije nego ih instaliras uradis low level format hard diska, to mozes uraditi pomocu nekih od hajrenovih alata (hirens boot cd), skini i njega, butaj ga, i odradi format sa nekim od alata, snaci ces se, onda podigni sistem nanovo. Kakvu konfiguraciju imas? imas li barem 2GB rama? bez 2GB rama win7 se ne isplati

PostPostao/la stale96 » 05 lis 2013, 09:04

brate imam ovo od konfiguracije
cpu ; Intel Coleron CPU 2.66GHz
maticna ploca ; Gigabyte GA-8i945PLGE-RH
ram memorija : Kingston ddr2 2x2GB
graficka ; GeForce 7950
Hdd ; hitachi sata hdd 260 gb

PostPostao/la nemesis » 05 lis 2013, 16:42

vidim imas 4GB rama, mozes staviti win7 x64, evo ti moj, ne treba kljuc, samo aktiviraj aktivatorom kad ga podignes

[WAREZ ZABRANJEN NA FORUMU!!!!!]

kad poskidas sve fajlove, skini i instaliraj poweriso (obavezno), kad njega instaliras, markiraj ove fajlove sto poskidas, ides desni klik pa poweriso i tu nadji opciju add to winx64.daa, kad to kliknes on ce ove fajlove spojiti u jedan, otvoris ga sa poweriso i direktno iz njega narezujes na cd, ako ekstraktujes iz imidza pa tako narezes, cd ti nece biti butabilan, ali to vjerovatno vec znas

8 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.