Vezba

Teme vezane za kreiranje osnovnih web stranica baziranih na HTML sintaksi.
5 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Vezba

PostPostao/la DD365 » 29 vel 2016, 19:43

Prethodni period sam ucio HTML i CSS, zelim sada sebe da proverim koliko sam naucio i uz dosta vezbe da skroz savladam to pre nego sto krenem dalje (konkretno ucenje PHPa). Je l moze neko da mi pomogne i da mi kaze dobre nacine kako bih mogao da vezbam? Hvala :)

Re: Vezba

PostPostao/la Jasko » 01 ožu 2016, 11:28

Pozdrav,

najbolja vezba je praktican rad. Uzmi napravi kakvu mini stranicu na besplatnom hostingu klasicno. Dakle napravis staticnu stranicu samo sa HTML-om, od jedno 5 stranica sa razlicitim sadrzajem. Mozda mozes naci nekoga kome treba stranica, nekoj prodavnici, nekom frizerskom salonu ili politicaru :D

Nebitno samo da ne radis za sebe da mozes reagovat na zelje onoga za koga pravis, tako najbolje ucis kad moras nesto skontat rijesit sto sam nisi mislio da treba znati/radit.

Pozz
Postoji 10 vrsta ljudi na zemlji. Oni koji razumiju binarni sistem i oni koji ga ne razumiju!
Posjetite moj YouTube kanal za gledanje za programiranje i druge teme oko računara.

PostPostao/la DD365 » 02 ožu 2016, 21:27

Važi, hvala.. Poslaću rad kad uradim da vidim kako ti se čini... :) Reci mi samo, je l treba još nešto da znam pre nego što krenem da učim PHP ili je dovoljno HTML i CSS?

PostPostao/la Jasko » 02 ožu 2016, 21:32

ne treba samo naprijed, kasnije ce ti trebat SQL, kako bi mogao koristiti baze podataka ali prvo malo savladaj php na suho :D
Postoji 10 vrsta ljudi na zemlji. Oni koji razumiju binarni sistem i oni koji ga ne razumiju!
Posjetite moj YouTube kanal za gledanje za programiranje i druge teme oko računara.

PostPostao/la miki » 01 tra 2016, 19:54

Ovde ima jako zanimljiv test, ali ako solidno znaš html mislim da ti neće predstavljati veliki izazov :-D
Izrada kompletnih C/C++ zadataka, javite se na krsticm1996@gmail.com

5 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.