[Nudim] Super Moderator

Prodajete domenu? Tražite kvalitetan web hosting? Zamjena linkova? Postavite vaš oglas u ovoj kategoriji.
1 post • Stranica: 1/1.

[Nudim] Super Moderator

PostPostao/la USER » 11 lip 2014, 17:45

Pozdrav,

evo nudim korisnicima koji su zainteresirani usluge moderiranja i održavanja foruma sa rankom Super Moderator ili Premium member. Na toj poziciji vam omogučavam aktivnost na forumu, reklamiranje, dovođenje novih članova, i pomoć oko financijskog dijela održavanja foruma ako se dogovorimo. Od mojih osobnih podataka preko teme možete saznati sljedeče:

Nickovi: USER (Večina foruma osim Balkan SMF tamo sam AK-47 nekada sam imo nick USER( prije kojih 5mjeseci ali sada imam AK-47).
Ime i Prezima: Možete doznati preko PP-a
Godine: 17
Poznavanje stranih jezika: Balkanski jezici, Engleski, Španjolski, Ruski, Njemački (ove jezike još učim: Španjolski i Ruski).
- Što se tiče programiranje poznajem vrlo dobro CSS i znam raditi u SMF-u.
- Slabiji rad u PhotoShopu
- Iskustva: Administrator Los Santos Force foruma(bivši), Bivši Moderator na BSMF( 7pdf-ova), Bivši moderator Balkan SA-MP-a, Co-Admin Samp School (bivši)... Bilo je još dosta foruma i stranica ali da ne nabrajam imam veliko iskustvo. Evo ako ima neko da sam mu potreban može se javiti putem PP-a ovdje ali bilo bi bolje da me kontaktirate na BSMF acc: (Dostupan 24h)

1 post • Stranica: 1/1.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.