Pozdrav svima

Ukoliko ste prvi put u posjeti našem forumu, predstavite se, kažite nam nešto o sebi, te vaše prve utiske.
5 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Pozdrav svima

PostPostao/la nemesis » 27 ožu 2012, 18:46

Pozdrav svima, zovem se Djordje, 18 godina, student elektrotehnickog fakulteta u Banjoj Luci, radio sam u Pascal-u, C, C++ i VB do sada ali nemam nekog velikog iskustva, zadrzao sam se na VB-u, u svakom slucaju znam osnovne stvari, a sta mi zatreba vjerovatno mogu ovdje pronaci kod vas na forumu, doduse vidim da je nov ali ce se uvijek naci neko ko zna neke stvari vise, isto tako moja pomoc vam stoji na raspolaganju, pogotovo ako imate problema sa softverom i hardverom, tu vam mogu biti od velike pomoci ;)

Re: Pozdrav svima

PostPostao/la Armin » 27 ožu 2012, 18:53

Dobrodošao.

Nadam se da ćeš ostat aktivan i pisati svoje teme.

Pozdrav :)
"Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje"
Nikola Tesla

PostPostao/la nemesis » 27 ožu 2012, 18:57

ma nije problem, volim da dijelim svoje znanje ;) posto sam brucos, tek pocinjemo da radimo u C i C++ programu (jes da sam ih radio u srednjoj al zaboravio sam) sve programe koje budemo radili cu postavljati ovdje, s obzirom da je fakultet u pitanju znaci da nece biti obicni skolski primjeri vec napredni tako da buduci programeri imaju sta uciti a i kad im bude zatrebao source code da mogu kopirati, skrati mnogo vremena

PostPostao/la Jasko » 27 ožu 2012, 19:48

Dobro nam došao na forumu.

Pozz
Postoji 10 vrsta ljudi na zemlji. Oni koji razumiju binarni sistem i oni koji ga ne razumiju!
Posjetite moj YouTube kanal za gledanje za programiranje i druge teme oko računara.

PostPostao/la HepeK » 29 ožu 2012, 22:47

Dobrodošao ETF-ovcu :)
"Ko nema u glavi ima na internetu"
Što čujem - poštujem, dok ne vidim - ne vjerujem.

5 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.