helou pipl :)

Ukoliko ste prvi put u posjeti našem forumu, predstavite se, kažite nam nešto o sebi, te vaše prve utiske.
5 post(ov)a • Stranica: 1/1.

helou pipl :)

PostPostao/la WeaVeR » 13 svi 2014, 22:45

Pozdrav :) Moje ime je Jasmin. Dolazim iz Gradačca (iz grada koji je poznat kao grad Zmaja od Bosne) i imama 20 godina.
Mene je oduvijek zanimala općenito tehnologija od točka :) pa do svemirskih letjelica, Space Shuttla i Međunarodne Svemirske Stanice. Inače jako me zanima astronomija, israživanje svemira i naravno sve vezano zaIT. :) Što se tiče programiranja radim u Visual Basic 2010, poznajem HTML & CSS i učim JavaScript. Kada svladam JavaScript u planu sam da učim PHP, MySQL, Perl, Python. Mislim da svaki ozbiljan web developer mora (naglasak na 'MORA') da zna sve ove jezike. Cilj mi je i da naučim C++ jer je izuzetno moćan programski jezik i naravno da radim neke svoje aplikacije za koje već imam neke ideje. :)
U slobodno vrijeme se bavim penetration testingom tj. tražim sigurnosne rupe i propuste na serverima i razno raznim stranicama. Kad pronađem nedovoljno osigurane servere i sajtove prijavim administratorima ili, hehehehe, ne prijavim.

Moram reći da sve do sad što sam naučio i što trenutno učim, učim sam. Imam jako, jako, jako veliku kolekciju e-knjiga o svemu i svačemu (oko 15 GB čini mi se). Puno toga sam naučio i učim preko video tutorijala i video kurseva.

Od OS korstim Windows i Kali Linux. Radim u svim mogućim softwarima poput corela, Adobe Photoshopa, Adobe Dreamweavera, Adobe After Efects, i učim 3Ds studio Max jer me zanima i animacija pošto volim crtane filmove volio bih i ja neki naparaviti vlastiti).

Volim čitati i gledati filmove, mada baš i nemam puno vremena za to.

I na kraju, po zanimanju sam eletrotehničar energetike i u fazi sam traženja posla.
Because, Security is Just an Illusion!
slika

Re: helou pipl :)

PostPostao/la gagiD » 13 svi 2014, 22:50

Opsirno predstavljanje ;)

Dobrodosao i da naucis sve to sto imas u planu :)

I da sretno s poslom.

PostPostao/la miki » 14 svi 2014, 18:27

Dobrodosao,lepo je sto nam se pridruzio neko tako svestrane prirode :D
Izrada kompletnih C/C++ zadataka, javite se na krsticm1996@gmail.com

PostPostao/la Armin » 14 svi 2014, 21:34

Dobrodošao. Imaš jako opširan set vještina. Ukoliko imaš nekih ideja za aplikacije slobodno podijeli s nama, možda nešto i napravimo jedan dan :)
"Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje"
Nikola Tesla

PostPostao/la WeaVeR » 14 svi 2014, 22:51

Ah, hvala vam svima ^_^ već se osjećam kao kod kuće. hahahaha :D
Toliko me puno toga zanima da se ponekad izgubim u svemu tome. Možda bih trebao odabrat jedno područje i samo se tome posvetit.
Što se tiče mojih ideja imam ih...Naprimjer, jedna od ideja je da, možda u skorijoj budućnosti osnujem online bazu video kurseva, nešto poput Lynda.com samo bi to sve trebalo biti BESPLATNO. ;)
Znam da postoji veliki broj sličnih sajtova na engleskom jeziku ali ja bih se orijentisao samo na Balkanske jezike jer mislim da bi tako oživjeli i pokrenuli da se mladi još više zainteresuju za IT, programiranje itd. Mislim da bi svako trebao da nauči neke od jezika, programskih jezika budućnosti.
Because, Security is Just an Illusion!
slika

5 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.