Console.WriteLine("Yohohoho banzai!")

Ukoliko ste prvi put u posjeti našem forumu, predstavite se, kažite nam nešto o sebi, te vaše prve utiske.
4 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Console.WriteLine("Yohohoho banzai!")

PostPostao/la Aladin » 10 vel 2015, 12:24

Pozdrav kolege programeri ... Googlam ti ja tako po netu po forumima na eng i pade mi na pamet, imal šta na ex-yu fazon :-? msm lep je eng i sve ali da vidim gde smo mi u toj priči :ymdevil:

Name is Rašo iz Republike Srpske. Imam 27. godina, ostao mi je u ovom trenu pisanja samo diplomski za sticanje imena "diplomirani informacioni inženjer" aka IT inženjer. Uskoro će i to. Odlučio sam se u moru opcija za programiranje. Zašto? Jer je to večiti izazov i uvek nadam se fin keš. Ironija? Na fakultetu smo dotakli sve jezike skoro osim C# ... uglavnom je Java bila alfa i omega... što je lepo. Ali ja kao svaki balkanac i srbenda poterah inat i bacih se u C# (csharp) najvećem ljutom neprijatelju Jave.
Cilj mi je da taj jezik usavršim do maximuma a kako poznajem već tematiku mislim da neće biti frkenzi. Nakon njega usavršiću i Javu (iz principa jer me na faxu smarala)... I onako su to danas dva najjača jezika za razvoj aplikacija.

Pa toliko od mene... ako vas šta zanima još nešto pitajte slobodno... :-B
slika

Re: Console.WriteLine("Yohohoho banzai!")

PostPostao/la miki » 10 vel 2015, 21:19

Dobrodosao, drago mi je da smo dobili nekog iskusnijeg ovde :D
Izrada kompletnih C/C++ zadataka, javite se na krsticm1996@gmail.com

PostPostao/la Aladin » 10 vel 2015, 22:54

Ma će da razvalimo bre ovo od metode do metode :D
slika

PostPostao/la Jasko » 11 vel 2015, 13:07

Pozz i od mene i dobro doso na forumu :)
Postoji 10 vrsta ljudi na zemlji. Oni koji razumiju binarni sistem i oni koji ga ne razumiju!
Posjetite moj YouTube kanal za gledanje za programiranje i druge teme oko računara.

4 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.