Jednostavan mali Open Source CMS

Teme vezane za profesionalni razvoj web stranica.
5 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Jednostavan mali Open Source CMS

PostPostao/la Jasko » 09 lis 2014, 12:55

Cao druzina,

trebao bi mi jedan mali jednostavan Open Source CMS sistem pisan u php-u, za jedan projekat. Ako imate kakvih preporuka za mene, ostavite mi link ili ime. Mozda ste i sami nesto napravili i to moze proci.

Hvala unaprijed

Pozz Jasko
Postoji 10 vrsta ljudi na zemlji. Oni koji razumiju binarni sistem i oni koji ga ne razumiju!
Posjetite moj YouTube kanal za gledanje za programiranje i druge teme oko računara.

Re: Jednostavan mali Open Source CMS

PostPostao/la Armin » 09 lis 2014, 19:24

CMS il framework?

CMS: Joomla, Wordpress

Framework: Yii, Codeigniter
"Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje"
Nikola Tesla

PostPostao/la Jasko » 10 lis 2014, 09:43

CMS mi treba, ali nesto jednostavno.

Joomla, Wordpress, drupal, Typo3 i slicno su mi previse komplikovani, nesto totalno jednostavno mi treba, ne mora imati ni extra nekih funkcija, modula i slicno.
Treba mi samo da moze kreirati stranice i eventualno neku upload funkciju.

Open Source bi trebalo biti jer zelim to sve prilagoditi vlastitom projektu, eventualno neke funkcionalnosti promjeniti i tako.

Kada bolje razmislim mogao bi koristiti i framework, ali ne zelim previse vremena da investiram, eventualno imate kakvih prijedloga koji bas mogu zadovoljiti moje potrebe.
Postoji 10 vrsta ljudi na zemlji. Oni koji razumiju binarni sistem i oni koji ga ne razumiju!
Posjetite moj YouTube kanal za gledanje za programiranje i druge teme oko računara.

PostPostao/la Armin » 11 lis 2014, 08:23

Koristi neki od navedenih frameworka onda. :) Nije komplikovano previše.
"Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje"
Nikola Tesla

PostPostao/la Djankaa » 17 lis 2014, 03:04

Radije napisi sam , usput dobro dodje za PDO , https://www.youtube.com/watch?v=Qaw3IYRhffA odgledaj tih 7 tutova cca 1 sat , ako bas zapnes i neznas dat cu ti ovog tuta source code al zbog sebe napisi iz tuta i pokusaj naucit automacki ces znat kako sta dodat

5 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.