Nestale ikone za dijeljenje foruma na socijalnim mrezama

Sve komentare, prijedloge, žalbe i pohvale možete objaviti u ovoj kategoriji.
4 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Nestale ikone za dijeljenje foruma na socijalnim mrezama

PostPostao/la Jasko » 31 lis 2014, 22:59

Pozz raja,

mislim da naslov sve kaze, lijevo na forumu ima ova mogucnost izvlacenja menija koji sadrzi linkove za djeljenje foruma na drustvenim mrezama. Sada tu fale linkovi a i ikonice koje pomazu pri tome na koji service se objavljuje, osimm RSS ikone sve fale, bar kod mene na Browseru Firefox 32

Pozz
Postoji 10 vrsta ljudi na zemlji. Oni koji razumiju binarni sistem i oni koji ga ne razumiju!
Posjetite moj YouTube kanal za gledanje za programiranje i druge teme oko računara.

Re: Nestale ikone za dijeljenje foruma na socijalnim mrezama

PostPostao/la HepeK » 01 stu 2014, 11:57

Možeš li provjeriti još jednom, možda je trenutno. Očisti keš browsera.
"Ko nema u glavi ima na internetu"
Što čujem - poštujem, dok ne vidim - ne vjerujem.

PostPostao/la Jasko » 01 stu 2014, 16:51

OK, znam u cemu je problem, ali znam da je prije radilo. Kad mi radi AddBlock Plus nevide si ni slike nit rade linkovi. Kad je iskljucen onda se vide, nije do kesa, eto da znate.

Pozzz
Postoji 10 vrsta ljudi na zemlji. Oni koji razumiju binarni sistem i oni koji ga ne razumiju!
Posjetite moj YouTube kanal za gledanje za programiranje i druge teme oko računara.

PostPostao/la Armin » 01 stu 2014, 18:44

Jasko je napisao/la:OK, znam u cemu je problem, ali znam da je prije radilo. Kad mi radi AddBlock Plus nevide si ni slike nit rade linkovi. Kad je iskljucen onda se vide, nije do kesa, eto da znate.

Pozzz

Kod mene je AdBlock upaljen i vidim sve sličice.
"Ne žalim što su drugi pokrali moje ideje. Žalim što nemaju svoje"
Nikola Tesla

4 post(ov)a • Stranica: 1/1.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.